Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 R D

MASKA FFP3
Nowy produkt

Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 R D wielorazowego użytku, posiadająca zawór wydechowy oraz spec. warstwę z węglem aktywnym. 

27,00 zł
Brutto

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 pkt. Twój koszyk wyniesie 2 pkt które można przekształcić w kupon o wartości 0,40 zł.

 

Regulamin sklepu

 

Zwroty

 

Polityka prywatności

Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 R D

Opis produktu:

Półmaska jest tak skonstruowana, aby można było w niej z łatwością oddychać w trakcie całej zmiany roboczej. Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz zaciskowi nosowemu i znajdującej się pod spodem piance, półmaska jest łatwa do dopasowanie dla większości kształtów twarzy, tak aby zapewnić konieczną szczelność.

Półmaska filtrująca zbudowana jest w głównej mierze z części twarzowej wykonanej z materiału filtrującego i akcesoriów pomocniczych w zależności od modelu półmaski, takich jak taśmy nagłowne, zawór wydechowy czy uchwyty mocujące taśmy. Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny, gdzie jest oczyszczane. Powietrze wydychane usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej (dla półmasek bez zaworu wydechowego) lub przez zawór wydechowy umieszczony w czaszy oraz część twarzową półmaski (dla półmasek z zaworem wydechowym). Czasza półmaski podczas użytkowania winna ściśle przylegać do twarzy.

Cechy produktu:

- wielowarstwowy materiał filtracyjny: polipropylen

- zacisk nosowy dla formatowania półmaski w obrębie nosa;

- zawór wydechowy z tworzywa sztucznego;

- taśma nagłowia wykonana z nitek gumowych w oplocie;

- mocowania taśm nagłowia wykonane z tworzywa sztucznego;

- wewnętrzna wkładka, poprawiająca szczelność i komfort użytkowania.

Zastosowanie:

Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 R D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≤0,05 mg/m3 o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 30 x NDS.

Przykładowe zastosowanie: duże stężenie pyłów respirabilnych, stosować przy spawaniu i lutowaniu, chroni przed pyłami zawierającymi: beryl, antymon, arsen, kadm, kobalt, nikiel, rad, strychninę, cząstki radioaktywne.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
  • DESDERMAN PURE 1L - płyn do dezynfekcji rąk
    25,37 zł
  • OCHRANIACZE NA BUTY FOLIOWE NIEBIESKIE 100SZT.
    12,96 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć