Nowe produkty

Nowe produkty

 • MASKA MED. PAKIET 20op.

  580,00 zł
 • Półmaska filtrująca FS-33V W FFP3 R D BATIST

  30,75 zł
 • SAIKO ŻEL DEZYNFEKCYJNY DO RĄK 500 ML.

  19,90 zł
Środki do dezynfekcji rąk: płyn, żel, mydło dezynfekujące

Ręce

Zadbaj o perfekcyjną higienę zarówno w domu, jak i w Twoim salonie kosmetycznym lub innym tego typu obiekcie, gdzie nieskazitelna czystość jest konieczna do świadczenia usług na wysokim poziomie. Skorzystaj w tym celu z naszej oferty środków do dezynfekcji rąk, pośród których znajdziesz płyn, żel oraz mydło. Są to produkty o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz wirusobójczym. Dostępne w naszej ofercie płyny sprawdzają się również w odkażaniu powierzchni wyrobów medycznych i przyrządów. Charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością i bezpieczeństwem dla zdrowia, ale również przyjemnym zapachem i krótkim czasem schnięcia.

Polecamy środki do dezynfekcji rąk w różnych pojemnościach, więc z łatwością dopasujesz produkt do Twoich potrzeb. Znajdziesz tutaj zarówno żele w pojemności 0,5l, jak i mydła w opakowaniach mieszczących aż 5l produktu. Oferowane produkty stosuje się bez użycia wody, co niewątpliwie ułatwia i usprawnia zadanie codziennego odkażania dłoni bez nadmiernego wysuszania ich, pozostawiając przyjemny zapach.

Aktywne filtry

 • DOZOWNIK ŁOKCIOWY SM2 + 2 X DESDERMAN PURE 500

  145,00 zł

  Dozownik łokciowy schulke SM2 plus 2 sztuki płynu do higienicznej i chirurgicznek dezynfekcji rąk desderman pure (2 x 500ml).

  Dostępny
 • PAKIET BEZPIECZNY SALON KOSMETYCZNY

  135,00 zł

  Pakiet bezpieczny salon kosmetyczny z kompletem procedur, planem higieny, naklejki oraz certyfikatem "bezpieczny gabinet".

  Dostępny
 • STERILLHAND 500ML Z POMPKĄ

  13,81 zł

  Sterillhand 0,5L z pompką - gotowy do użycia alkoholowy preparat do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu natychmiastowym.

  Dostępny
 • DESDERMAN PURE 500ml - płyn do dezynfekcji rąk

  15,00 zł

  Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk Desderman Pure 0,5 L.

  Skuteczny wobec wirusów i bakterii.

  Dostępny
 • STERILLHAND 500ML - DEZYNFEKCJA SKÓRY

  13,49 zł

  Sterillhand 0,5L - gotowy do użycia alkoholowy preparat do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu natychmiastowym.

  Dostępny
 • DESMANOL PURE HYCLICK 1L

  29,16 zł

  DESMANOL PURE 1L - alkoholowy preparat do dezynfekcji rąk

  Dostępny
 • Produkt niedostępny

  DESDERMAN PURE INT HYCLICK 1L - płyn do dezynfekcji rąk

  33,48 zł

  Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Desderman pure int hyclick - 1L .

  Skuteczny wobec wirusów i bakterii.

  Obecnie brak na stanie
 • STERILLHAND 5L - DEZYNFEKCJA SKÓRY

  59,99 zł

  Sterillhand 5L - gotowy do użycia alkoholowy preparat do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu natychmiastowym.

  Dostępny
 • VELODES SOFT 5L

  99,89 zł

  Velodes Soft 5L - gotowy do użycia alkoholowy preparat, przeznaczony do profesjonalnej higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.

  Dostępny
 • LAKMA PRESEPTOL DRN 5L

  135,00 zł

  PRESEPTOL DRN wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy, bezbarwny żel do higienicznej dezynfekcji rąk bez użycia wody - 5L.

  Dostępny
 • VELODES SILK 0,5 L - PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK

  17,27 zł

  Velodes Silk - alkoholowy, wirusobójczy gotowy do użycia produkt przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - 0,5 L.

  Dostępny
 • VELODES SILK 5L - PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK

  117,72 zł

  Velodes Silk - alkoholowy, wirusobójczy gotowy do użycia produkt przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - 5L.

  Dostępny
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć