Nowe produkty

Nowe produkty

 • CZEPEK JEDNORAZOWY CLIP ZIELONY

  20,91 zł
 • OCHRANIACZE NA BUTY NIEBIESKIE

  48,00 zł
 • SAIKO FOAM 1L - 3 SZT. W CENIE 2 SZT.

  53,80 zł

Waciki

Podczas wykonywania każdego zabiegu kosmetycznego - niezależnie czy jest pielęgnacyjny, czy upiększający, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Po to, aby usługa była wykonana dokładnie i w higieniczny sposób dla zachowania bezpieczeństwa i estetycznego efektu. Stąd też jedną z potrzebnych rzeczy, w którą koniecznie musisz zaopatrzyć się jako manicurzystka są waciki bezpyłowe do paznokci. Służą do odtłuszczania płytki po utwardzeniu lakieru hybrydowego, żelu oraz akrylu.

W naszej ofercie dostępny jest zestaw wacików bezpyłowych do paznokci, które wykonane są ze specjalnej włókniny. Doskonale chłoną płyny i zbierają tłustą warstwę, jaka powstaje na płytce po utwardzeniu lakieru hybrydowego, żelu lub akrylu. Dzięki temu manicure będzie wykonany perfekcyjnie i prawidłowo. Co więcej, nasze produkty są wydajne (jeden wacik wystarczy na całą dłoń), nie przerywają się ani nie kruszą, więc zdecydowanie warto mieć je w swoim ekwipunku do każdorazowego użytku. Proponujemy na przykład całą rolkę w dużym rozmiarze, w której znajduje się aż tysiąc sztuk.

Aktywne filtry

 • WACIKI BEZPYŁOWE 1000 SZT.

  12,90 zł

  Waciki bezpyłowe - 1000 szt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć