Nowe produkty

Nowe produkty

  • SZPATUŁKA LARYNGOLOGICZNA JAŁOWA DREWNIANA 100 SZT.

    11,34 zł
  • PELERYNA FOLIOWA 50 SZT.

    16,90 zł
  • TARKA DO PIĘT DREWNIANIA DONEGAL NATURE

    8,49 zł

 Nasze spółki - Medunion, Olimpico i Saiko-Med od wielu lat zaopatrują klientów branż medycznych. Od trzech lat jesteśmy właścicielami marki Saiko-Med, która oferuje bezpieczne środki dezynfekujące o zoptymalizowanym składzie, jednorazowe materiały higieniczne i produkty stomatologiczne. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin: stomatologii, kosmetologii, medycyny otwartej, weterynarii. 

Internetowy sklep ekosmetyczka24.pl powstał, żeby sprostać potrzebom przedstawicieli branży beauty. W jednym miejscu można znaleźć niezbędne produkty do wykonywania usług kosmetycznych. W ofercie posiadamy szeroki zakres najwyższej jakości produktów. Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego w naszym sklepie wszystkie artykuły są odpowiednio skatalogowane, co ułatwi szybkie dotarcie do szukanego towaru. 

Dział obsługi klienta czuwa nad nienaganną i przyjemną współpracą. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące asortymentu i wysyłki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć